• Producent: Bentley
  • Kategoria: Wody toaletowe dla mężczyzn
  • Pojemność: 60 ml

perfumy Bentley Walter Owen Bentley - założyciel marki, za każdym razem marzył o zaprojektowaniu wyścigowego auta, które zdeklasowałoby swoją jakością i luksusem wszystkie inne prędkie samochody. Jego pierwsze dzieło powstało w 1919 roku, a oficjalna prezentacja miała miejsce dwa lata później.

Jednak prawdziwe zwycięstwo, a także sława przyszła wraz z wyścigami w Le Mans, kiedy to 1924 i 1927 roku pojazdy Bentleya zapewniły autorowi swoją zawrotną prędkością i jakością GrandPrix. Życiowa misja twórcy producenta, czyli "Stworzenie dobrego i prędkiego samochodu, najlepszego w swojej klasie", nabrała w pełni realnego wyrazu.dzisiaj sygnatura firmy to nie tylko jedne z najlepszych aut na świecie, ale także perfumy Bentley.

aromaty wyprodukowane specjalnie z myślą o prawdziwych mężczyznach, oddanych pasjonatach motoryzacji, kochających specyficzną moc przyspieszenia. Pierwsze Bentley perfumy powstały w 2013 roku, jako luksusowa kombinacja, która wywołała sensację w świecie perfumeryjnym.

Jak twierdzi producent "Bentley For Men został wytworzony specjalnie dla kosmopolitycznych, pewnych siebie indywidualistów, a równocześnie ludzi bardzo zorientowanych na sukces, którzy są zadowoleni tylko z najkorzystniejszych rezultatów".pachnidła Bentley rewelacyjnie odzwierciedlają kwintesencję legendarnej ikony motoryzacyjnej w nieprzeciętnym i unikalnym doświadczeniu jakie niosą nuty zapachowe ukryte we flakonach firmy.

nieprzemijalna elegancja, imponujący fason, kunszt dynamiki, zachwycające zestawienia kompozycyjne zapewniają fantastyczne i ekscytujące doznania. Jeśli lubisz czuć w sercu siłę silnika i radość rodzącą się z wolności podczas szybkiej jazdy to perfumy Bentley z całą pewnością są zgodne z Twoim DNA, kodem prawdziwych panów.Copyright © E-Glamour.pl

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wody toaletowe dla mężczyzn