Burberry Brit Rhythm Intense Men 50ml EdT. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 63,87 PLN

oszczędzasz do 50%

  • Producent: Burberry
  • Kategoria: Wody toaletowe dla mężczyzn
  • Pojemność: 50 ml

perfumy Burberry Burberry to pełnia brytyjskiego stylu, kryjąca w eleganckich trenczach symbol wymyślnia, a także pełnię korzystnego, arystokratycznego smaku. Na kartach historii tej najsłynniejszej angielskiej marki najważniejszy rok datuje się na 1856, kiedy Thomas Burberry, 21-letni uczeń sukiennik otworzył skromny sklepik konfekcji w Basingstoke, Hampshire.

Pierwsze sukcesy przychodziły mu szybko, a zawdzięczał to unikatowej jakości dzianin i genialnemu wykonaniu swoich projektów, zyskując grono szacownych , a także niezwykłą popularność wśród tamtejszej elity.

Kultowy emblemat kratki jest teraz jednym z najszczególniej rozpoznawalnych symboli w świecie mody w pełni odzwierciedlając jej niezaprzeczalną świetność.Pierwsze perfumy Burberry zostały wylansowane na rynku w 1981.

Orientalno-drzewny "Burberry for Men" stał się flagowym aromatem firmy. Dziesięć lat później pozostał zaprojektowany niezwykle damski, świeży i subtelny, kwiatowo-pudrowy aromat "Society", który otrzymał prestiżową nagrodę FiFi.

Triumf aromatów Burberry to konwencjonalny fason uosabiający równocześnie postępowy brytyjski szyk, o szykownym i zniewalającym charakterze łączącym progresywność i jakość.perfumy Burberry to szlachetne nuty owiane nutą tajemnicy.

marka Burberry zawsze zabiegała o stworzenie czegoś, co oszałamia wszystkie zmysły, o uchwycenie światła promienistej kobiecości w zapachu, namiętnego romansu, naturalnego przepiękna i żywej energii. Jako wszechobecna ikona wśród mody, Burberry doczekała się choćby rekomendacji od Rodziny Królewskiej.

Copyright © E-Glamour.pl

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wody toaletowe dla mężczyzn