Burberry Brit Rhythm Intense Men 90ml EdT. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 117,16 PLN

oszczędzasz do 21%

  • Producent: Burberry
  • Kategoria: Wody toaletowe dla mężczyzn
  • Pojemność: 90 ml

perfumy Burberry Burberry to pełnia brytyjskiego stylu, kryjąca w eleganckich trenczach symbol wymyślnia i pełnię korzystnego, arystokratycznego smaku. Na kartach historii tej najsłynniejszej angielskiej firmy najważniejszy rok datuje się na 1856, kiedy Thomas Burberry, 21-letni uczeń sukiennik otworzył skromny sklepik konfekcji w Basingstoke, Hampshire.

Pierwsze sukcesy przychodziły mu szybko, a zawdzięczał to wyjątkowej jakości tkanin i genialnemu wykonaniu swych projektów, zyskując grono szacownych i niezwykłą popularność wśród tamtejszej elity.

Kultowy emblemat kratki jest teraz jednym z najszczególniej rozpoznawalnych symboli w świecie mody w pełni odzwierciedlając jej niezaprzeczalną świetność.Pierwsze perfumy Burberry zostały wylansowane na rynku w 1981.

Orientalno-drzewny "Burberry for Men" stał się flagowym aromatem producenta. Dziesięć lat później pozostał zaprojektowany bardzo żeński, świeży i delikatny, kwiatowo-pudrowy aromat "Society", który otrzymał prestiżową nagrodę FiFi.

Triumf zapachów Burberry to klasyczny styl uosabiający jednocześnie progresywny brytyjski szyk, o szykownym i zmysłowym charakterze łączącym postępowość i jakość.perfumy Burberry to szlachetne nuty owiane nutą tajemnicy.

marka Burberry za każdym razem zabiegała o stworzenie czegoś, co zachwyca wszystkie zmysły, o uchwycenie światła promienistej kobiecości w zapachu, namiętnego romansu, naturalnego piękna i żywej energii. Jako wszechobecna ikona wśród mody, Burberry doczekała się nawet rekomendacji od Rodziny Królewskiej.

Copyright © E-Glamour.pl

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wody toaletowe dla mężczyzn