Burberry Brit Rhythm Men 50ml EdT. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 86,26 PLN

oszczędzasz do 24%

  • Producent: Burberry
  • Kategoria: Wody toaletowe dla mężczyzn
  • Pojemność: 50 ml

pachnidła Burberry Burberry to pełnia brytyjskiego stylu, kryjąca w eleganckich trenczach symbol wyrafinowania oraz pełnię prawidłowego, arystokratycznego smaku. Na kartach historii tej najsłynniejszej angielskiej firmy najważniejszy rok datuje się na 1856, kiedy Thomas Burberry, 21-letni uczeń sukiennik otworzył skromny sklepik konfekcji w Basingstoke, Hampshire.

Pierwsze sukcesy przychodziły mu szybko, a zawdzięczał to unikatowej jakości dzianin i nadzwyczajnemu wykonaniu swoich projektów, zyskując grono szacownych oraz niezwykłą popularność wśród tamtejszej elity.

Kultowy emblemat kratki jest dzisiaj jednym z najszczególniej rozpoznawalnych symboli w świecie mody w pełni odzwierciedlając jej niezaprzeczalną świetność.Pierwsze perfumy Burberry zostały wylansowane na rynku w 1981.

Orientalno-drzewny "Burberry for Men" stał się flagowym aromatem producenta. Dziesięć lat później został zaprojektowany nad wyraz damski, świeży i delikatny, kwiatowo-pudrowy aromat "Society", który otrzymał prestiżową nagrodę FiFi.

Triumf aromatów Burberry to tradycyjny fason uosabiający równocześnie innowacyjny brytyjski szyk, o szykownym i seksownym charakterze łączącym nowoczesność i jakość.pachnidła Burberry to szlachetne nuty owiane nutą tajemnicy.

marka Burberry za każdym razem zabiegała o stworzenie czegoś, co oszałamia wszystkie zmysły, o uchwycenie światła promienistej kobiecości w zapachu, namiętnego romansu, naturalnego atrakcyjna i żywej energii. Jako wszechobecna ikona wśród mody, Burberry doczekała się choćby rekomendacji od Rodziny Królewskiej.

Copyright © E-Glamour.pl

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wody toaletowe dla mężczyzn