Burberry Brit Rhythm Men 90ml EdT. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 116,99 PLN

oszczędzasz do 20%

  • Producent: Burberry
  • Kategoria: Wody toaletowe dla mężczyzn
  • Pojemność: 90 ml

pachnidła Burberry Burberry to pełnia brytyjskiego stylu, kryjąca w eleganckich trenczach symbol wykwintnia i pełnię dobrego, arystokratycznego smaku. Na kartach historii tej najsłynniejszej angielskiej firmy najważniejszy rok datuje się na 1856, kiedy Thomas Burberry, 21-letni uczeń sukiennik otworzył skromny sklepik konfekcji w Basingstoke, Hampshire.

Pierwsze sukcesy przychodziły mu szybko, a zawdzięczał to nieszablonowej jakości tkanin i nadzwyczajnemu wykonaniu swoich projektów, zyskując grono szacownych oraz niezwykłą popularność wśród tamtejszej elity.

Kultowy emblemat kratki jest teraz jednym z najszczególniej rozpoznawalnych symboli w świecie mody w pełni odzwierciedlając jej niezaprzeczalną świetność.Pierwsze pachnidła Burberry pozostały wylansowane na rynku w 1981.

Orientalno-drzewny "Burberry for Men" stał się flagowym zapachem firmy. Dziesięć lat później został zaprojektowany bardzo żeński, świeży i finezyjny, kwiatowo-pudrowy aromat "Society", który otrzymał prestiżową nagrodę FiFi.

Triumf zapachów Burberry to konwencjonalny styl uosabiający jednocześnie postępowy brytyjski szyk, o eleganckim i seksownym charakterze łączącym innowacyjność i jakość.perfumy Burberry to szlachetne nuty owiane nutą tajemnicy.

marka Burberry zawsze zabiegała o stworzenie czegoś, co zniewala wszystkie zmysły, o uchwycenie światła promienistej kobiecości w zapachu, namiętnego romansu, naturalnego ładna i żywej energii. Jako wszechobecna ikona wśród mody, Burberry doczekała się choćby rekomendacji od Rodziny Królewskiej.

Copyright © E-Glamour.pl

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wody toaletowe dla mężczyzn