Burberry Mr. Burberry Men 150ml EdT. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 159,99 PLN

oszczędzasz do 28%

  • Producent: Burberry
  • Kategoria: Wody toaletowe dla mężczyzn
  • Pojemność: 150 ml

pachnidła Burberry Burberry to pełnia brytyjskiego stylu, kryjąca w eleganckich trenczach symbol wyszukania oraz pełnię prawidłowego, arystokratycznego smaku. Na kartach historii tej najsłynniejszej angielskiej marki najważniejszy rok datuje się na 1856, kiedy Thomas Burberry, 21-letni uczeń sukiennik otworzył skromny sklepik konfekcji w Basingstoke, Hampshire.

Pierwsze sukcesy przychodziły mu szybko, a zawdzięczał to unikatowej jakości tkanin i perfekcyjnemu wykonaniu swych projektów, zyskując grono szacownych i niezwykłą popularność wśród tamtejszej elity.

Kultowy emblemat kratki jest dzisiaj jednym z najbardziej rozpoznawalnych symboli w świecie mody w pełni odzwierciedlając jej niezaprzeczalną świetność.Pierwsze perfumy Burberry zostały wylansowane na rynku w 1981.

Orientalno-drzewny "Burberry for Men" stał się flagowym zapachem firmy. Dziesięć lat później pozostał zaprojektowany wyjątkowo żeński, świeży i finezyjny, kwiatowo-pudrowy aromat "Society", który otrzymał prestiżową nagrodę FiFi.

Triumf zapachów Burberry to klasyczny styl uosabiający jednocześnie nowoczesny brytyjski szyk, o wysmakowanym i zmysłowym charakterze łączącym nowoczesność i jakość.pachnidła Burberry to szlachetne nuty owiane nutą tajemnicy.

producent Burberry za każdym razem zabiegała o stworzenie czegoś, co zniewala wszystkie zmysły, o uchwycenie światła promienistej kobiecości w zapachu, namiętnego romansu, naturalnego atrakcyjna i żywej energii. Jako wszechobecna ikona wśród mody, Burberry doczekała się nawet rekomendacji od Rodziny Królewskiej.

Copyright © E-Glamour.pl

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wody toaletowe dla mężczyzn