Davidoff Champion EURO Men 90ml EdT. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 98,70 PLN

  • Producent: Davidoff
  • Kategoria: Wody toaletowe dla mężczyzn
  • Pojemność: 90 ml

perfumy Davidoff „Kochać jakość to kochać życie" – znane motto Zino Davidoffa idealnie odzwierciedla nie tylko sposób jego bycia, ale także filozofię towarzyszącą produkcji jednych z najmocniej luksusowych i cenionych zapachów na świecie.

perfumy Davidoff to elegancja, wysoka jakość, a także intensywna radość życia. Kompozycje opracowane przez tę popularną producenta posiadają odwoływać się do percepcji świata, pozwolić na rozkoszowanie się chwilą i przypominać najlepsze momenty w życiu.

Taki też jest zapach Cool Water – jeden z najistotniej rozpoznawalnych produktów producenta. Wersja męska zyskała tytuł najlepszych perfum 1992 roku, zaś damska zadowala się niesłabnącym podziwm od roku 1996.

kombinacja zapachowa tej linii natchniona została świeżością najistotniej przejrzystych wód na świecie. Jest zarazem kojąca i orzeźwiająca, nadzwyczajna dla osób w każdym wieku.Asortyment sklepu E-Glamour.pl obejmuje kilkadziesiąt artykułów producenta Davidoff: pachnidła linii Cool Water, Adventure, Champion, Echo, Hot Water, Silver Shadow oraz The Game (dostępne w przeróżnych pojemnościach), żele pod prysznic, wody toaletowe, balsamy, dezodoranty, wody po goleniu i zestawy kosmetyków.

Dzięki różnorodności oferty, szerokiej rozpiętości cenowej i niebanalnym promocjom bez trudu znajdą Państwo towar, spełniający Państwa zapotrzebowania. Pachnidła Davidoff polecamy zwłaszcza osobom szukającym unikatowej jakości i oryginalnych aromatów, nawiązujących do wolności, przygody i radości życia.

Zapraszamy do zakupów!Copyright © E-Glamour.pl

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wody toaletowe dla mężczyzn