Hugo Boss Boss Bottled Men 50ml EdT. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 114,00 PLN

oszczędzasz do 42%

  • Producent: Hugo Boss
  • Kategoria: Wody toaletowe dla mężczyzn
  • Pojemność: 50 ml

Hugo Boss No.6 100ml M Woda toaletowa – kompozycja wytwarzana na potrzeby współczesnego mężczyzny. Idealna sugestia dla każdego postępowej i dynamicznego pana, który swój wykwintny styl próbuje odnaleźć w nieśmiertelnej klasyce.

Takim właśnie mężczyznom asygnowana jest ta niewalająca woda toaletowa. Oddziałuje na zmysły, czaruje i kusi – stworzona oparciu o konwencjonalne i sprawdzone nuty zapachowe nie pozostała jednak w całości pozbawiona akcentu oryginalności.

pachnidła, które są idealnym uzupełnieniem stylowej garderoby i szarmanckich manier prawdziwego dżentelmena. Od pierwszej chwili ten wyjątkowy aromat zaskakuje swym bogactwem i wyrazistością. Rozwija się powoli i w wymyślny sposób prezentuje po kolei swoje niezwykłe oblicza.

To aromat który zbudowany pozostał w oparciu o najszczególniej renomowane przez panów komponenty, lecz potrafi również zaskoczyć. Podstawą do stworzenia takiego aromatu stało się ponadczasowe nuty drzewne – cedr, sandałowiec i drzewko oliwne.

specyficzny męski zapach to zasługa wetywerii i mchu wzbogaconego korzennymi aromatami goździka i cynamonu. Odrobina słodyczy – ponadto wskazana w aromatach dla panów – rozwija swoje obfitość bukietem złożonym z jabłka, geranium i bergamotki.

Na koniec nie mogło także zabraknąć świeżej nutki cytrusowej. Harmonijne połączenie konwencjonalnych aromatów w idealnych proporcjach i zestawieniach. Wyraźna mieszanka, która sprawia, że każdy mężczyzna może pachnieć bardzo.

aromat luksusu tworzony dla prawdziwych i zdecydowanych panów. Nuty zapachowe: Nuta głowy: cytrusy, jabłko, cynamon, bergamotka Nuta serca: geranium, mech, goździk Nuta podstawy: drzewo sandałowe, drzewo cedrowe, wetyweria, drzewo oliwkowe

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wody toaletowe dla mężczyzn