Versace Eros Men 50ml EdT. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 144,69 PLN

oszczędzasz do 25%

  • Producent: Versace
  • Kategoria: Wody toaletowe dla mężczyzn
  • Pojemność: 50 ml

perfumy Versace pachnidła Versace to synonim najwyższego luksusu. Firmę założył w 1978 roku Gianni Versace, który już od najmłodszych lat projektował ubrania eksponujące się progresywnym, niekiedy wręcz ekscentrycznym krojem.

Jego odważne kreacje miały odzwierciedlać połączenie mody i sztuki, w które głęboko wierzył. Dzięki oryginalnym projektom wykraczającym poza ramy swojej epoki Versace prędko stał się znaną osobistością.

Popularność przyniosły mu spersonalizowane ubrania, które miały odzwierciedlać osobowość noszących je osób. Na tle jednolitej mody tamtego okresu barwne kolekcje włoskiego projektanta były prawdziwym novum.

W 1981 roku na rynku pojawiły się pierwsze perfumy Versace, nazwane imieniem i nazwiskiem ich twórcy. Tak jak kreacje tej ekskluzywnej marki, tak i jej aromaty są zarazem naturalne i wymyślne, wykwintne i innowacyjne.

Sprzedawane są obecnie w ponad 80 krajach na całym świecie.E-Glamour oferuje Państwu wielki asortyment produktów producenta Versace: perfumy i wody toaletowe w linii kobiecej i męskiej, dezodoranty, testery, wody po goleniu i stylowe zestawy kosmetyków.

W ofercie najpopularniejsze kompozycje zapachowe: perfumy Versace Crystal Noir, Versace Women, Versace Versense, Versace Pour Homme, Versace Man Eau Fraiche, Versace Eros i sporo innych. Staranną charakterystykę i skład każdego z nich znajdą Państwo na stronie produktu.

Polecamy także odlewki w interesującej cenie, które pozwolą zapoznać się z wybranym aromatem. Zapraszamy do zakupu jednych z najszczególniej oryginalnych i luksusowych perfum na świecie!Copyright © E-Glamour.pl

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Wody toaletowe dla mężczyzn